Strona internetowa bułgarskiej firmy budowniczej

Kontakty

Biuro w Sofii
Tel: +35928591370
Mob: +359 877 93 7777
Mob: +359 87 672 06 08
Fax: +35924916165
E-mail: office@immorainbow.bg
Adres: Sofia 1680, Bul. Bułgaria Nr 58, 2 piętro, biuro 10
Marianna Dimova
Sales Manager
Mob./Viber: +359 876 720 608
E-mail: marianna@immorainbow.ru
Skype: marianna_920
Biuro w Słoneczny Brzeg - "Romance Marin" Complex
Tel: +359 2 8591370
Mob: +359 877 93 7777
Mob: +359 87 672 06 08
Fax: +35924916165
E-mail: office@immorainbow.bg
Adres: Kurort Słoneczny Brzeg 8240, Kompleks Romance Marine
Evgenia Kazakova
Sales Manager
Mob./Viber: +359 878 454 055
E-mail: ekazakova@immorainbow.ru
Skype: ekazakova_5
Roman Kryvolapov
Sales Manager
Mob./Viber: +359 879 235 151
E-mail: roman@immorainbow.ru
Skype: roman.kryvolapov
Tsvetelina Petkovska
Sales Manager
Mob./Viber: +359 886 534 562
E-mail: tsvetelina@immorainbow.eu
Skype: tsvetelina_34
Kristian Mitrakov
Manager complex
Mob./Viber: +359 877 997 872
E-mail: kristian@sunrise-hotels.com
Maria Nikolova
Tourism Manager
Mob./Viber: +359 877 790 634
E-mail: maria@sunrise-hotels.com
Wyślij wiadomość
Wyślij