Strona internetowa bułgarskiej firmy budowniczej
Sozopol

Saint John 1 - pierwsza linia morska

Poczuj morską bryzę u podnóża gór Strandża!

1-5
Zakończony
32м² - 165м²
11
Wyślij zapytanie Galeria
Informacja ogólna
Informacja ogólna Lokalizacja Specyfikacja techniczna Inwestor Usługi Furniture
Informacja ogólna

 

Przedstawiamy nasz nowy projekt Święty Jan – Śródziemnomorski styl w kolorowym Sozopolu z widokiem na morze, na pierwszej linii brzegowej

            Projekt architektoniczny kompleksu charakteryzuje spokój. Budynki są skierowane ku morzu ale dzięki jego wyjątkowej sylwetce można zobaczyć także góry Strandża. Dążymy do harmonii między funkcjonalnością, konstruktywnością i estetyką, tworząc nie tylko budynek a prawdziwe dzieło architektury.

            Tradycyjny architektoniczny wygląd Sozopolu pozwoli wpasować się w okoliczny krajobraz naszemu budynkowi i  maksymalnie przystosować się do przyrody. Właśnie dziewicza przyroda i wspaniałe morze dookoła nie pozwolą przejść koło Świętego Jana niezauważenie. Oślepiający złocisty piasek, niezwykle świerze i czyste powietrze oraz spokój przyciąga jeszcze bardziej.

            Wykorzystywanie planowanych środków przy nieoczekiwanych nowatorskich pomysłach dodających kompleksom atrakcyjnego kolorytu, który został zapożyczony od ulubionego, naszego i naszych klientów, stylu śródziemnomorskiego – który zainspirował nas przy budowie Romans Marin, Mesembria Palas i Golden Rainbow Vip Residence w Słonecznym Brzegu.

            Fasada budynku została zaprojektowana z wykorzystaniem szczegółów, które formują jasną wizję artystycznego projektu. Nasycone pastelowe kolory zanurzone w świecie dystyngowanego Morza Czarnego, a kontrasty mówią o twórczym podejściu do każdego szczegółu. Są one ekskluzywne i unikalne, żaden z nich nie jest przypadkowy. Takie idealne połączenie podbija serca na zawsze.

            Kompleks składa się z dwóch części i sześciu niewysokich korpusów z łączną całkowitą powierzchnią ponad 10 000 m². Oferowane są różne apartamenty o różnej wielkości od małych i funkcjonalnych do wielopokojowych mieszkań dwupiętrowych, gdzie większość z nich oczywiście ma widok na morze.  

Baza kompleksu posiada wysoki poziom komfortu z rozwiniętą infrastrukturą i udogodnieniami:

 • wewnętrzny odkryty infinity basen, w którym poczujesz swobodę i nieskończoność morza;
 • parasole i leżaki z strefą relaksu
 • całoroczna ochrona
 • recepcja
 • parking
 • I wiele innych udogodnień i rozrywek

Wolne apartamenty możecie zobaczyć poniżej lub zadzwońcie do nas a pomożemy wybrać najbardziej korzystną dla Was ofertę.

Lokalizacja

Położenie Świętego Jana nie jest przypadkowe. Postanowiliśmy przedstawić naszą nową prestiżową markę właśnie w Sozopolu.

Znajduje się blisko najczystszej i malowniczej plaży oraz gór przyrodniczego parku Strandża. Jest to miejsce, gdzie góra „kąpie się” w morzu i gdzie możecie cieszyć się niepowtarzalną przyrodą.

Plaża jest jedna z najpiękniejszych i spokojnych na Bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Obszar plaży jest chroniony i utrzymywany w czystości. Plaża Figa (bul. smokinija) jest ulubionym miejscem letniego wypoczynku dla ludności bułgarskiej jak i dla gości z Rosji i europy. Położenie tak blisko Sozopolu jest jedną z głównych korzyści kompleksu.

Święty Jan – Sozopol jest nazwany na cześć Jana Chrzciciela – którego relikwie znaleziono w 2010 roku na wyspie Św. Ivana blisko do Sozopolu. Relikwie znajdują się obecnie w cerkwi Św. Cyryla i Metodego w Sozopolu, która każdego roku odwiedzana jest przez wielu pielgrzymów i wiernych.

Specyfikacja techniczna

Solidnie zbudowany, żelbetowy szkielet wewnętrzny i zewnętrzny murowany z cegły ceramicznej, uszczelnienie cieplne i hydrauliczne, farba, oświetlenie i inne detale wedle projektu;

O apartamentach (zgodnie z zatwierdzonym projektem architektonicznym) – ściany i sufity - tynk i farba lateksowa lub płyty kartonowo-gipsowych, wewnętrzna instalacja zaopatrująca w wodę i kanalizację i instalacja elektryczna; podłoga w korytarzach, kuchni i balkonach – płytki podłogowe terakota; podłoga salon i sypialnia – laminowany parkiet, mokre pomieszczenia łazienki i toalety – ściany – fajans, w pełni wyposażone w umywalki, baterie kranu,  toaletowy monoblok, prysznice.

Kuchnia z ciepłą i zimną wodą oraz elektryką względem projektu. Liczniki zainstalowane w głównej rozdzielni elektrycznej, okna – PCV lub aluminiowe odporne na warunki atmosferyczne wedle projektu, drzwi – wewnętrzne i wejściowe. Okablowanie pod TV i internet; części wspólne – ściany i sufity szpachlowanie gipsowe i płyty gipsowo-kartonowe, lateks; podesty, schody i podejścia – płytki terakota – wedle projektu, wszystkie instalacje – kompletny projekt, zamontowano główną rozdzielnię elektryczną, zatwierdzone i zakończone projekty planowania pionowego, winda. Całkowicie wykończona infrastruktura wokół budynku, w tym oświetlenie.

Inwestor

Jako budowniczy i twórcy wysokiej jakości kompleksów Rainbow wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku ponad 55 000m² zabudowanego obszaru na południowym wybrzeżu Bułgarii w rejonie Słonecznego Brzegu, a mianowicie Rainbow 1 (2005), Rainbow 2 (2008), Rainbow 3 Resort Club(2009), Sea Isle (Rainbow 4 – 2010), blisko do miasta Nesebyr; Ekskluzywny VIP apartamentowiec na pierwszej linii brzegowej z panoramicznym widokiem na morze GOLDEN RAINBOW Vip Residance (2011); wyjątkowy całoroczny kompleks w stylu francuskiej riwiery Romance Marine (2013), który dogadza właścicielom i gościom różnorodnymi udogodnieniami o dowolnej porze roku; Messembria Palace (2014) – prawdziwy pałac dla miłośników komfortowego pobytu w każdym sezonie; Riviera Garden – całoroczny obiekt, położony w centrum miasteczka Rawda.

Kontynuujemy realizację projektów na obiekty całoroczne:

Messembria Resort, który jest kontynuacją Messembri Palace z wieloma dodatkowymi udogodnieniami i rozrywkami; Romance Paris – wszystkie atrakcje Paryża w jednym miejscu – nasza inspiracja aby utworzyć kontynuację Romance Marine z widokiem na morze, na budowę znów wybraliśmy wyjątkowe położenie w Świętym Własie; Sweti Joan – kusi i przyciąga swym stylowym zewnętrznym wyglądem i doskonałą lokalizacją na pierwszej linii brzegowej w mieście Sozopol; wzywa do odkrycia piękna przyrody i niesamowitych piaszczystych plaż.

Naszym głównym celem w pracy z klientami jest słuchanie i spełnianie ich życzeń oraz pragnień.

Każdy nowy obiekt w portfolio naszej firmy staje się prawdziwym arcydziełem i często przyciąga przechodni, którzy zatrzymują się aby zrobić mu zdjęcia.

Najbardziej cieszą nas szczęśliwe twarze właścicieli, którzy delektują się spokojem w swoich nowych apartamentach. Dla wielu z nich zmieniają się one w drugi dom, dla innych – w stałe miejsce zamieszkania, a dla trzecich zmieniają się w opłacalną inwestycję

 • Ponad 55 000 m² budowli oddanych do eksploatacji w rejonie.
 • Wszystkie budowle do tej pory zostały oddane bez jakichkolwiek opóźnień i w terminie zaznaczonym w umowie z klientami.
 • Kompania nie została pozwana przez żadnego ze swych partnerów, kontrahentów czy klientów na przestrzeni lat działalności.
 • Ponad 50% naszej klienteli to ludzie, którzy zostali wysłani do nas z polecenia od innych zadowolonych klientów.

My jednak nie zadowalamy się tym co osiągnęliśmy do tej pory, nadal tworzymy i wciąż dostarczamy radość naszymi nowymi pomysłami i projektami.

Z poważaniem!

Immo Rainbow

Usługi

Dla maksymalnej wygody właścicieli, oferujemy następujące usługi przez cały rok:

 • Czyszczenie i opieka nad basenem odkrytym
 • Całoroczna obsługa techniczna części wspólnych i terenów zielonych
 • Całoroczne sprzątanie części wspólnych i terenów zielonych
 • Całoroczne zarządzanie
 • Recepcja
 • Konserwacja elewacji
 • Obsługa fitness
 • Konserwacja wszystkich urządzeń zewnętrznych
 • Koszty za prąd, wodę w basenie i części wspólne
 • Serwis windy
 • Internet Wi-Fi w całym kompleksie

Dodatkowe usługi oferowane przez naszą firmę w kompleksach:

 • Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami
 • Oddawanie pod wynajem na hotelowych warunkach, w charakterze zarejestrowanego właściciela hotelu i jako licencjonowany touroperator Rentals.BG Ltd.
 • Transfer od i do Lotniska w Burgas, Warna i Sofia
 • Wycieczki do Stambułu i miast w Bułgarii
 • Sprzątanie apartamentów
 • Pranie i prasowanie ciuchów i pościeli
Furniture

Przegląd stanu
Na żywo
Wideo
Typ
Widok
Powierzchnia (m.kw.)
lat razem
Saint John 1 - pierwsza linia morska
1 Piętro
№: D101
Typ: z 2 sypialniami
Widok: Basen
Powierzchnia: 83,69
lat razem
№: D106
Typ: Studio
Widok: Park
Powierzchnia: 50,09
lat razem
№: F102
Typ: Studio
Widok: Park / Góra
Powierzchnia: 35,53
lat razem
№: F103
Typ: z 1 sypialnią
Widok: Park / Góra
Powierzchnia: 39,04
lat razem
№: F106
Typ: Studio
Widok: Basen
Powierzchnia: 40,71
lat razem
2 Piętro
№: F209
Typ: z 1 sypialnią
Widok: Morze
Powierzchnia: 51,50
lat razem
3 Piętro
№: D303
Typ: Studio
Widok: Park / Góra
Powierzchnia: 32,65
lat razem
№: F301
Typ: z 1 sypialnią
Widok: Morze
Powierzchnia: 48,64
lat razem
№: F302
Typ: Studio
Widok: Park / Góra
Powierzchnia: 36,49
lat razem
№: F309
Typ: z 1 sypialnią
Widok: Morze
Powierzchnia: 51,50
lat razem
Skontaktuj się z naszym agentem
Roman Kryvolapov
Sales Manager
Telefon: +359 879 235 151
Telefon: +359 879 235 151
Skype: roman.kryvolapov
E-mail: roman@immorainbow.ru
Wyślij zapytanie
Natalia Hristova
Sales Manager
Telefon: +359 876 243 700
Telefon: +359 876 243 700
Skype:
E-mail: nataliya@immorainbow.ru
Wyślij zapytanie
Na początku