Strona internetowa bułgarskiej firmy budowniczej
Słoneczny Brzeg

Romance Marine - Cacao Beach

Kompleks całoroczny

1-6
Zakończony
52м² - 89м²
4
Wyślij zapytanie Galeria
Informacja ogólna
Informacja ogólna Lokalizacja Specyfikacja techniczna Inwestor Usługi
Informacja ogólna

 

Nowe dwa budynki (budynek Romance i budynek Marine) dopełnią i wzbogacą kompleks Rainbow większą ilością atrakcji oraz oryginalną śródziemnomorską architekturą, zapożyczoną z jej najlepszych przykładów na Francuskiej Riwierze. Romance Marine daje wybór swoim klientom od najmniejszego letniego studio, wygodne apartamenty z jedną i z dwoma sypialniami do pięknych mieszkań dwupiętrowych i unikalnych apartamentów o dwóch poziomach salonu i przestronne werandy, przypominające niesamowite apartamenty typu penthouse.

Po bestsellerowym SEA ISLE (Rainbow 4 – 2010) i Golden Rainbow (2011) nie zdradziliśmy naszego stylu a rozwijamy go, realizując ten projekt w śródziemnomorskim stylu, cieniowanym miękkimi pastelowymi tonami i kąpiących się w zieleni oraz precyzyjne ornamenty. Czerpiąc z bogactwa architektury francuskiej Riwiery, naśladując każdy szczegół, postaramy się aby właściciele w Romance Marine byli otoczeni przytulnym urokiem Sint Tropez lub jakimś rajskim zakątkiem koło Nicei. Łuki, pastelowe kolory, wyglądające staro płytki, kwiaty, palmy i drzewa oliwkowe, wieża zegarowa, to jest duch Romance Marine.

Do dyspozycji właścicieli i gości będą:

 • Basen typ nadmorskiej plaży
 • Dziecięcy aquapark
 • Basen wewnętrzny
 • Spa, sauna, łaźnia turecka, fitness
 • Restauracja

Kompleks z całym wyposażeniem wewnętrznym, będzie wygodny i będzie otwarty całoroczne jak i wewnętrzny basen będzie ocieplany i z widokiem na południe.

Budynki będą otwarte od południa z przepięknymi ogrodami komponującymi się z dwoma basenami, dekoracyjna plaża, jeden basen kryty, dziecięcy aquapark.

Lokalizacja

Romance Marine i kompleks Rainbow są położone w najpiękniejszej południowej części kurortu Słoneczny Brzeg. Bardzo plisko znajduje się Cacao Beach, która jest emblematem tego rejonu i oferuje wyjątkowe warunki do plażowania, wypoczynku i rozrywki. W okolicy znajduje się unikalny w Słonecznym Brzegu park na plaży z wydmami i zielenią położony na ponad 500 ha, obejmuje piękną strefę buforową i nie pozwala na budowę na pierwszej linii brzegowej. Bliskie położenie do tej plaży i parku jest na pewno wielką korzyścią kompleksu Romance Marine.

W sąsiedztwie znajduje się supermarket, poliklinika, kompleks sportowy z kortami do tenisa.

15 minut przyjemnego spaceru dzieli Romance Marine i Nesebyr. Antyczne miasto Nesebyr jest położone na pięknym półwyspie, który przedstawia pomnik kultury i jest na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Nesebyr jest jednym z najstarszych miast w Europie i najbogatszym jeśli chodzi o średniowieczne zabytki w Bułgarii. Właściciele w Romance Marine będą mieli niepowtarzalny przywilej  zapoznania się w codziennym życiu z trzy wiekową historią, odziedziczoną przez średniowieczne cywilizacje traków, greków, rzymian i prabułgarów. Ten archeologiczno-architektoniczny rezerwat będzie częścią Waszego życia.

Pozostałości starożytnego muru obronnego z III-IV wieku, nesebyrskie cerkwie z V-VI wieku i starsze, a także te ze średniowiecza (X-XIV w.), są one doskonałymi dziełami sztuki średniowiecznej architektury bułgarsko-bizantyjskiej. Niepowtarzalny wygląd i klimat dodaje około sześćdziesiąt domów z bułgarskiego odrodzenia.

Nowa część miasta Nesebyr oferuje komfort i wygodę jako całoroczny kurort o wysokim standardzie życia i infrastruktury. Położenie Romance Marine blisko tego kurortu daje właścicielom apartamentów możliwość całorocznego pobytu i zamieszkania na stałe.

25 km od Słonecznego Brzegu i Romance Marine znajduje się miasto Burgas a w nim Międzynarodowe Lotnisko. Jest to nowoczesne i piękne miasto, które w 2011 roku zostało wybrane na najlepsze miejsce do życia w Bułgarii. Wynajętym autem, autobusem lub taksówką wszystkie atrakcje miasta będą dostępne dla klientów Romance Marine w 20 minut.

Specyfikacja techniczna

Budynki będą solidne i wykonane z naturalnych materiałów, ściany z cegieł, wykończone i wyrównane - szpachlowaniem oraz wielowarstwową izolacją termiczną i akustyczną, okna aluminiowe lub PCV z przekładką termiczną. Włoskie poręcze z kutego żelaza. Kamień elewacyjny to naturalny trawertyn. Włoskie postarzone dachówki. 

Zewnętrzna izolacja ścian:

1.Klej

2.Styropian z zewnątrz3.Kołek rozporowy w cegłach

4.Klej do izolacji cieplnej

5.Siatka zbrojeniowа

6.Szpachlówka do izolacji ciepła

7.Tynk dekoracyjny

8.Farba elewacyjna

9.Kąt PCV z siatką

Apartamenty będą wykończone pod klucz, wyposażone w klimatyzację z falownikiem, całkowicie wykończone łazienki z szklanymi kabinami prysznicowymi lub łazienki, akcesoria, drzwi zewnętrze i wewnętrzne. Podłogi laminowane specjalną podkładką fibrową.

Inwestor

Firmy, twórcy kompleksów Rainbow wybudowali i oddali do użytku ponad 55 000 m² zabudowanego obszaru na południowym wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii w rejonie Słonecznego Brzegu, a mianowicie Rainbow 1 (2005), Rainbow 2 (2008), Rainbow 3 Resort Club(2009), Sea Isle (Rainbow 4 - 2010) i perełka w koronie GOLDEN RAINBOW Vip Residence (2011).

Rainbow 1

Rainbow 2

Rainbow 3 Resort Club

Sea Isle (Rainbow 4)

GOLDEN RAINBOW Vip Residence

Messembria Palace

Messembria Resort:

Riviera Garden

Saint John

Romance Paris

Oto kluczowe korzyści dla klientów, którzy nas wybrali:

 • Ponad 55 000 m² oddanych do użytku budynków w rejonie
 • Wszystkie budowle do tej pory zostały oddane bez jakichkolwiek opóźnień i w terminie zaznaczonym w umowie z klientami.
 • Kompania nie została pozwana przez żadnego ze swych partnerów, kontrahentów czy klientów na przestrzeni lat działalności.
 • Ponad 50% naszej klienteli to ludzie, którzy zostali wysłani do nas z polecenia od innych zadowolonych klientów.

Romance Marine jest stworzony i kierowany przez twórców Rainbow 3, Sea Isle (Rainbow 4) i Golden Rainbow Vip Residence, który jest jednym z najpiękniejszych i charakterystycznych kompleksów w Słonecznym Brzegu, znajdujący się w ekskluzywnym położeniu na pierwszej linii brzegowej. 

Usługi

W celu maksymalnej wygody naszych właścicieli w Romance Marine i w kompleksach Rainbow gwarantujemy następujące całoroczne usługi, których cena wynosi 10 euro za m² bez VAT rocznie:

 • Czyszczenie i opieka nad basenem odkrytym i jaccuzzy
 • Czyszczenie i opieka nad basenem wewnętrznym
 • Całoroczna ochrona przez osoby fizyczne i kamery wideo
 • Całoroczna obsługa techniczna części wspólnych i terenów zielonych
 • Całoroczne sprzątanie części wspólnych i terenów zielonych
 • Całoroczne zarządzanie
 • Recepcja
 • Konserwacja elewacji
 • Obsługa fitness
 • Obsługa sauny i łaźni tureckiej
 • Konserwacja wszystkich urządzeń zewnętrznych
 • Parking
 • Koszty za prąd, wodę w basenie i części wspólne
 • Serwis windy
 • HOT SPOT Rainbow Wi-Fi internet w całym kompleksie i w każdym apartamencie

Dodatkowe usługi, oferowane przez nas w kompleksie to:

 • Profesjonalne narządzanie nieruchomością
 • Oddawanie pod wynajem na hotelowych warunkach, w charakterze zarejestrowanego właściciela hotelu i jako licencjonowany touroperator Rentals.BG Ltd.
 • Transfer od i do Lotniska w Burgas, Warna i Sofia
 • Wycieczki do Stambułu i miast w Bułgarii
 • Sprzątanie apartamentów
 • Pranie i prasowanie ciuchów i pościeli
Przegląd stanu
Wideo
Typ
Widok
Powierzchnia (m.kw.)
lat razem
Romance Marine - Cacao Beach
2 Piętro
№: B202
Typ: z 1 sypialnią
Widok: Park
Powierzchnia: 38,17
lat razem
4 Piętro
№: B402
Typ: z 1 sypialnią
Widok: Park
Powierzchnia: 37,12
lat razem
5 Piętro
№: M502
Typ: z 1 sypialnią
Widok: Park
Powierzchnia: 77,73
lat razem
Skontaktuj się z naszym agentem
Evgenia Kazakova
Sales Manager
Telefon: +359 878 454 055
Telefon: +359 878 454 055
Skype: ekazakova_5
E-mail: ekazakova@immorainbow.ru
Wyślij zapytanie
Roman Kryvolapov
Sales Manager
Telefon: +359 879 235 151
Telefon: +359 879 235 151
Skype: roman.kryvolapov
E-mail: roman@immorainbow.ru
Wyślij zapytanie
Tsvetelina Petkovska
Sales Manager
Telefon: +359 886 534 562
Telefon: +359 886 534 562
Skype: tsvetelina_34
E-mail: tsvetelina@immorainbow.eu
Wyślij zapytanie
Kristian Mitrakov
Manager Complex Romance Marine and Rivera Garden
Telefon: +359 877 997 872
Telefon: +359 877 997 872
Skype: kristian_2880
E-mail: kristian@sunrise-hotels.com
Wyślij zapytanie
Na początku