O NAS


Nasza firma jest członkiem BUŁGARSKIEGO STOWARZYSZENIA INWESTYCJI BUDOWLANYCH – PIĘKNA BUŁGARIA – “BISA” oraz Krajowego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Budowlanych “NASP”.

O NAS 1

Celem stowarzyszenia jest wprowadzenie lojalności w branży budowlanej w Bułgarii i zapewnienie wysokiej jakości produktu i niezawodności dla klientów.

Misja BISA obejmuje dążenia do rozwijania i trwałego wzrostu zieleni, estetyki i harmonii z naturą.

Członkostwo w organizacji zapewnia rzetelność, lojalność i jakości.

Jako budowniczy i twórcy kompleksów Rainbow zbudowaliśmy i oddaliśmy do eksploatacji ponad 60 000 m2 powierzchni na południowym wybrzeżu Bułgarii w okolicach Słonecznego Brzegu, a mianowicie Rainbow 3 Resort Club (2009), Sea Isle (Rainbow 4-2010), w pobliżu miasta Nesebyr; Ekskluzywny VIP hotel z apartamentami na pierwszej linii brzegowej z panoramicznym widokiem na Morze Czarne GOLDEN RAINBOW Vip Residence (2011); niesamowity kompleks całoroczny w stylu francuskim Riviery Romance Marine (2013), który zadowala i zaskakuje właścicieli oraz swoich gości rozmaitymi udogodnieniami o każdej porze roku; Messembria Palace (2014) – prawdziwy pałac dla miłośników komfortowego pobytu o każdej porze roku; Riviera Garden (2014)- obiekt całoroczny, położony w centrum kurortu Rawda.  Messembria Resort (2014), który jest kontynuacją Messembria Pałacu z wieloma dodatkowymi rozrywkami i udogodnieniami. Kontynujemy budowę i realizację projektów obiektów do całorocznego użytku:; Romance Paris – wszystkie zabytki Paryża w jednym miejscu – nasz cel to stworzenie kontynuacji Romance Marine z widokiem na morze, do budowy obiektu ponownie wybraliśmy wyjątkowy kurort Święty Włas. Hotel Święty Joan – kusi i przyciąga swoim stylowym wyglądem i doskonałą lokalizacją, położony na  pierwszej linii brzegowej w Sozopolu, daje możliwość podziwiania piękna przyrody i wypoczynku na niesamowitych piaszczystych plażach. Copenhagen Residence – investicja w Sofia.

Przedstawiamy nasze główne osiągnięcia w współpracy z klientami, którzy wybrali nas:

 •  Ponad 60 000 m2 uruchomionych budynków
 •  Wszystkie budynki zostały dotychczas realizowane w czasie, bez żadnych opóźnień w trakcie obowiązywania umów z klientami
 •  Przedsiębiorstwo nie ma żadnego pozwu od partnerów, kontrahentów lub klientów w ciągu wszystkich lat funkcjonowania.
 •  Ponad 50% naszych klientów podejmuje współpracę z nami przez polecenie od naszych zadowolonych klientów, którzy już z nami współpracowali.

Firma jest licencjonowanym touroperatorem Rentals BG Sp. z.o.o i stroną przyjmujacą charakter/ pełniącą funkcję właściciela hotelu.

Pracownicy spółki IMMO RAINBOW wybiorą najbardziej odpowiednią opcję i będzie się z wami konsultować we wszystkich sprawach związanych z zakupem nieruchomości. IMMO RAINBOW oferuje nieruchomości w Bułgarii na rynku międzynarodowym. Klienci, którzy chcą kupić nieruchomości za granicą, w szczególności mieniu na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego mogą zwrócić się do naszych pracowników dla profesjonalnej porady.

Dla maksymalnej ochrony zainteresowanych klientów IMMO RAINBOW zajmuje się przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów i umów.

Spółka oferuje swoją pomoc klientom we wszystkich sprawach związanych z nieruchomościami:

 •  Uzyskanie wizy
 •  Zorganizowanie oglądania
 •  Konsultacje w kwestiach prawnych związanych z transakcjami na rynku nieruchomości
 •  Pośrednictwo w sprzedaży
 •  Doradztwo w zakresie wynajmu nieruchomości
 •  Doradztwo w zakresie projektów inwestycyjnych
 •  Konsultacje о WNJ (rodzaj pobytu) oraz PMJ (stały pobyt)
 •  Pomoc w uzyskaniu kredytu
 •  Zarządzanie nieruchomościami

Organizacja i oglądanie obiektu zawiera:

 •  Przygotowanie zaproszenia o uzyskanie wizy
 •  Spotkanie na lotnisku
 •  Zakwaterowanie w hotelu
 •  Oglądanie obiektu i okolicy
 •  Przygotowanie dokumentów do zakupu
 •  Wysłanie na lotnisko

W pracy z klientami, naszym głównym celem jest dążenie do realizacji ich życzeń i urzeczywistnienie ich wymagań.

Każdy nowy obiekt jest prawdziwym arcydziełem i często przyciąga wzrok przechodniów czy turystów, którzy zatrzymują się na robienie zdjęć.

Bardziej niż cokolwiek, cieszą nas szczęśliwe twarze klientów, którzy lubują się w ciszy i spokoju w swoich nowych apartamentach. Dla wielu z nich zamieniają się one w drugi dom, dla innych – na stałe miejsce zamieszkania, dla trzecich – w inwestycję.

My z kolei nadal tworzymy i dostarczamy radość swoimi nowymi pomysłami i projektami.

Z poważaniem!

„Immo Rainbow“ team

Procedura zakupu nieruchomości:

 •  Na początek sprawdź naszą stronę internetową, aby znaleźć obiekt, który spełnia Twoje kryteria. Następnie skontaktuj się z jednym z naszych agentów,  który będzie doradzać Ci w sprawach związanych z zakupem nieruchomości w Bułgarii i udzieli wszelkich informacji, na temat Bułgarii. Wszystko to pomoże Ci się zorientować w ogromnym wyborze ofert na naszej stronie internetowej.
 •  Następnie uzgodnij termin wizyty w wybranej nieruchomości. Zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy w zorganizowaniu Twojej podróży do Bułgarii.
 •  W Bułgarii spotkasz się z naszym kolegą, który zorganizuje dla Ciebie oglądanie i odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże wybrać obiekt.

Po dokonaniu wyboru, obowiązują następujące czynności w celu zakupu nieruchomości:

1. Rezerwacja apartamentu. Po dokonaniu wyboru, kupujący musi zapłacić kaucję w wysokości 1000 – 2000 euro. Dopiero wtedy nieruchomość zostanie oznaczona jako zarezerwowana na naszej stronie internetowej i nie będzie już widoczna w ofercie do sprzedaży.

2. W ciągu kolejnych 30 dni po zapłaceniu zaliczki będzie podpisana przedwstępna umowa, która nie wymaga poświadczenia notarialnego.

3. Wydanie Aktu Notarialnego, który jest dokumentem prawnym, potwierdzającym prawo własności. Wydany zostaje przez lokalnego notariusza w obecności kupującego i sprzedającego.

4. Notariusz poświadcza i rejestruje Akt Notarialny w Księdze Wieczystej, co również jest zapisane w Akcie Notarialnym.

5. Tydzień po otrzymaniu Aktu Notarialnego, właściciel jest zarejestrowany w systemie Krajowego Instytutu Statystycznego. Potem otrzymuje kartę z indywidualnym numerem identyfikacyjnym BULSTAT, za pomocą której może zarządzać nieruchomością. W ciągu dwóch tygodni, nieruchomość i jej właściciel są zarejestrowani w Urzędzie Skarbowym.

Przewiń do góry