Strona internetowa bułgarskiej firmy budowniczej
Święty Włas

Paryski Romans

Jedyny tematyczny kompleks w Bułgarii

1-7
W budowie
31,62 м² - 125,99 м²
€ 967
€ 33459
RPSVL
Wyślij zapytanie Galeria
Informacja ogólna
Informacja ogólna Lokalizacja Specyfikacja techniczna Inwestor Usługi Plany płatności
Informacja ogólna

l'amour  ... l'amour  ...

  Romance de Paris..     

 

Prezentujemy Państwu nasz najnowszy projekt  zainspirowany  wyrafinowanym stylem  paryskim – Romance Paris.
Dla lokalizacji tego projektu wybraliśmy terytorium między największym  kurortem  nad Morzem Czarnym -Słonecznym Brzegiem, a  miastem Święty Włas. Romance Paris znajduje się 250 m od plaży i sąsiaduje  z byłym sanatorium uzdrowiskowym  profilaktyki i leczenia chorób płuc. Obecnie w byłym budynku sanatorium mieści się największy nad wybrzeżem Morza Czarnego Pięciogwiazdkowy hotel  RIU Helios Paradise z własnym parkiem.
Miejsce to jest wyjątkowe dzięki naturalnie tworzącemu się powietrzu między górami, a morską bryzą, które nazywane jest  „różą wiatrów”. Charakteryzuje je wysoka jonizacja – szczególnie przydatna dla zdrowia i zapewniająca  profilaktykę wielu chorób dróg oddechowych i płuc.
Romance Paris jest skierowany ku morzu, a deniwelacja terytorim zapewnia wyjątkowy widok na morze i góry. Siedząc na balkonie, można rozkoszować się pięknem zachodu słońca. Kompleks jest skierowany na  POŁUDNIE. Na południowym wschodzie można podziwiać wschód słońca nad morzem.  Na południu widać stare miasto Nesebar w całości wpisane na listę UNESCO. Na południowym zachodzie rozpościera się  zatoka Słonecznego Brzegu. Od północnej strony jest panoramiczny widok na Starej Płaniny.
 
Linia brzegowa to naturalna riwiera z licznymi zatokami, odpowiednia do kąpieli w morzu. Wybrzeże jest podzielone na trzy odrębne plaże, pokryte drobnym złocistym piaskiem. Dzięki południowej lokalizacji widok na stare miasto Nesebar  jest wspaniały.
Święty Włas to wyjątkowe połączenie gór i morza– wiele słonecznych dni, średnio 280 dni w ciągu roku i  świeże powietrze, co czyni go idealnym miejscem wypoczynkowe-leczniczym
Lokalizacja Romance Paris jest unikalną kombinacją bliskości do centrum Słonecznego Brzegu    i do Mariny Dinewi. Do tych miejsc można łatwo dojść pieszo, dojechać autobusem lub rowerem.
 
Architektura:
Architektura Romance Paris jest improwizacją epoki Renesansu, z domieszką ducha  Baroku i późniejszego Neoklasycyzmu. Wszystko to  zjednoczene w znakomitej kompozycji. Delikatne,  jasne kolory budynków nadają im wrażenie lekkości i „miękkości”.
Kute balustrady z ornamentami  o dziwnych kształtach, urocze, nietypowe francuskie balkony, ozdoby elewacyjne i kwiaty tworzą niesamowite uczucie dawnego stylu;  romantyki  z nowoczesnym posmakiem. Fasada budynku zostanie elegancko oświetlona i zalesiona według projektu.
 
Atrakcje i szczegóły:
Mała kopia Wieży Eiffla, ręcznie wykonaną ze stali.
Mała wersja Łuku Triumfalnego, wykonywane ręcznie i za pomocą maszyny z oryginalnego modelu 3D do najdrobniejszego szczegółu z imitacją środowiska.
Mała wersja  mostu zakochanych nad basenem kompleksu.
Mała wersja szklanej piramidy przed Luwrem.
Restauracja “ Notre Dame”
Lobby w stylu sali z lustrami w pałacu w Wersalu.
 
Udogodnienia:
Panoramiczny widok na morze; - Kryty basen podgrzewany; - Odkryty basen i strefa relaksacyjna-Restauracja „Notre Dame de Paris“; - Siłownia-SPA-Łaźnia turecka -Sauna-Masaż; - Recepcja-24godz. Ochrona
 
Lokalizacja

Za nowy dodatek do naszego portfolio wybraliśmy specjalną lokalizację – Święty Włas

Dla lokalizacji tego projektu wybraliśmy terytorium między Komplesem Kurortowym Słoneczny Brzeg i miastem Święty Włas. Romance Paris znajduje się 250 m z plaży i jest w sąsiedztwie z byłym podczas socjalizmu sanatorium uzdrowiskowy do leczenia i profilaktyki chorób płuc, a obecnie jest największym wzdłuż wybrzerza Morza Czarnego pięciogwiazdkowym hotelu klub RIU Helios Paradise z własnym parkiem.

    

To miejsce jest wyjątkowo dzięki naturalne tworzący się cykl między górskim powietrzem oraz morską bryzą, nazywany „róża wiatrów”, przy czym wydobywa się specyficzną wysoką jonizację powietrza – szczególnie przydatną dla zdrowia i zapewniającą warunki dla profilaktyki wielu chorób dróg oddechowych i płuc.

Romance Paris jest skierowany ku morza, a deniwelacja terytorim do morza zapewnia wyjątkowy widok na morze i góry. Siedząc na balkonie, można podziwiać niesamowite piękno zachodu słońca – widok, który pozostanie w waszej pamięci na długo. Kierunek kompleksu jest POŁUDNIE. Na Południowy wschód można podziwiać wschód słońca nad morzem. W kierunku Południa widok jest na Stare miasto Nesebyru, na południowy zachód zatoka Słonecznego Brzegu. Po północnej strony rozpościera się panoramiczny widok na Starej płaniny.

Linia brzegowa jest w kierunku południa i to jest rodzaj naturalnej riwiery z licznymi zatokami, odpowiedni do kąpieli w morzu. Wybrzeże jest podzielone na trzy odrębne plaży, pokryte drobnym złocistym piaskiem. Dzięki lokalizacją południową widok na stare miasto Nesebyru jest wspaniały.

  

Święty Włas jest unikalne połączenie gór i morza w jednym miejscu – wiele słonecznych dni /średnio 280 dni w ciągu roku/ i świerze powietrze, co czyni go idealnym miejscem jak dla odpoczynku, tak i dla leczenia za pomocą morza

Lokalizacja Romance Paris jest unikalną kombinacją bliskości do centrum Słonecznego Brzegu i do Mariny Dinewi. Do oba punktów jest łatwy i wygodny dostęp piechotą, autobusem lub rowerem.

Specyfikacja techniczna

Apartamenty są wydane nabywcemu wykonczone ze ścianami malowanymi, oprawami oświetleniowymi, wykończone podłogi laminowane i smar granitu, ukończona ze smar granitem i płytkami łazieńka, wyposażona z bojlerem i meblami łazienkowymi, klimatyzacja.

Budynek ma żelbetową konstrukcję kamienną mury zewnętrzne i wewnętrzne z cegłami ceramicznymi Wienerberger Porotherm, ciepłe i hydrauliczne systemy budowlane, farba, oświetlenie i inne szczegóły z projektu;

Do apartamentów (zgodnie z zatwierdzonym projektem architektonicznym) – Sufity — tynk cymentowo - wapienny, tynk gipsowy, farba lateksowa. Ściany (bez łazienki i WC) — tynk cymentowo – wapienny, tynk gipsowy, farba lateksowa. Przed wykonaniem tynku cymentowo – wapiennego aluminiowe profile ochronne wzdłuż wszystkich krawendzi.

Podłogi (bez łazienki i WC) — tynk wyrównujący, granit smar. Podłogi i ściany do WC i łazienki: tynk, wapienno-cementowy tynk nieobrobiony po ścianach, "2 ręki" hydroizolacja fundamentów, cementowo-polimerowa hydroizolacja składająca się z dwóch komponentów na podłodze, płytki(smar) na podłodze, płytki ceramiczne na ścianach. Elewacja wewnętrzna i drzwi wejściowe, z uchwytami, zamki i klucze. na pozostałych drzwiach zwykłe zamki, a do łazienki i toalety zamki typu "sanitarne" Instalacje: Instalacja elektroniczna – wysokiego i niskiego napięcia,według zatwierdzonego projektu. Panel elektroniczny do apartamentu z gniazdkami i kluczami, gwinty. W pomieszczeniach wilgotnych i na balkonach wodoodporne, instalacja ogrzewania i wentylacji, instalacja wodociągów i kanalizacji - według zatwierdzonego projektu.

Wyposażenie w łazience:monoblok, umywalka, szklana przegroda z prysznicem, kurki, baterie prysznicowe.

Inwestor

Jako budowniczy i twórcy wysokiej jakości kompleksów Rainbow wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku ponad 55 000m² zabudowanego obszaru na południowym wybrzeżu Bułgarii w rejonie Słonecznego Brzegu, a mianowicie Rainbow 1 (2005), Rainbow 2 (2008), Rainbow 3 Resort Club(2009), Sea Isle (Rainbow 4 – 2010), blisko do miasta Nesebyr; Ekskluzywny VIP apartamentowiec na pierwszej linii brzegowej z panoramicznym widokiem na morze GOLDEN RAINBOW Vip Residance (2011); wyjątkowy całoroczny kompleks w stylu francuskiej riwiery Romance Marine (2013), który dogadza właścicielom i gościom różnorodnymi udogodnieniami o dowolnej porze roku; Messembria Palace (2014) – prawdziwy pałac dla miłośników komfortowego pobytu w każdym sezonie; Riviera Garden – całoroczny obiekt, położony w centrum miasteczka Rawda.

Kontynuujemy realizację projektów na obiekty całoroczne:

Messembria Resort, który jest kontynuacją Messembri Palace z wieloma dodatkowymi udogodnieniami i rozrywkami; Romance Paris – wszystkie atrakcje Paryża w jednym miejscu – nasza inspiracja aby utworzyć kontynuację Romance Marine z widokiem na morze, na budowę znów wybraliśmy wyjątkowe położenie w Świętym Własie; Sweti Joan – kusi i przyciąga swym stylowym zewnętrznym wyglądem i doskonałą lokalizacją na pierwszej linii brzegowej w mieście Sozopol; wzywa do odkrycia piękna przyrody i niesamowitych piaszczystych plaż.

Naszym głównym celem w pracy z klientami jest słuchanie i spełnianie ich życzeń oraz pragnień.

Każdy nowy obiekt w portfolio naszej firmy staje się prawdziwym arcydziełem i często przyciąga przechodni, którzy zatrzymują się aby zrobić mu zdjęcia.

Najbardziej cieszą nas szczęśliwe twarze właścicieli, którzy delektują się spokojem w swoich nowych apartamentach. Dla wielu z nich zmieniają się one w drugi dom, dla innych – w stałe miejsce zamieszkania, a dla trzecich zmieniają się w opłacalną inwestycję

 • Ponad 55 000 m² budowli oddanych do eksploatacji w rejonie.
 • Wszystkie budowle do tej pory zostały oddane bez jakichkolwiek opóźnień i w terminie zaznaczonym w umowie z klientami.
 • Kompania nie została pozwana przez żadnego ze swych partnerów, kontrahentów czy klientów na przestrzeni lat działalności.
 • Ponad 50% naszej klienteli to ludzie, którzy zostali wysłani do nas z polecenia od innych zadowolonych klientów.

My jednak nie zadowalamy się tym co osiągnęliśmy do tej pory, nadal tworzymy i wciąż dostarczamy radość naszymi nowymi pomysłami i projektami.

Z poważaniem!

Immo Rainbow

Usługi

Dla maksymalnej wygody właścicieli, oferujemy następujące usługi przez cały rok:

 • Czyszczenie i opieka nad basenem odkrytym
 • Całoroczna obsługa techniczna części wspólnych i terenów zielonych
 • Całoroczne sprzątanie części wspólnych i terenów zielonych
 • Całoroczne zarządzanie
 • Recepcja
 • Konserwacja elewacji
 • Obsługa fitness
 • Konserwacja wszystkich urządzeń zewnętrznych
 • Koszty za prąd, wodę w basenie i części wspólne
 • Serwis windy
 • Internet Wi-Fi w całym kompleksie

Dodatkowe usługi oferowane przez naszą firmę w kompleksach:

 • Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami
 • Oddawanie pod wynajem na hotelowych warunkach, w charakterze zarejestrowanego właściciela hotelu i jako licencjonowany touroperator Rentals.BG Ltd.
 • Transfer od i do Lotniska w Burgas, Warna i Sofia
 • Wycieczki do Stambułu i miast w Bułgarii
 • Sprzątanie apartamentów
 • Pranie i prasowanie ciuchów i pościeli
Plany płatności

Przygotowaliśmy 3 warianty systemu płatności do wyboru:

 

Plan A cena standardowa:

2000 euro kaucji

50% podpisaniu umowy przedwstępnej

40% 31.12.2017

10% 28.02.2018

 

Plan B ze zniżką:

2000 euro kaucji

90% po podpisaniu umowy przedwstępnej

10%  12.2017

 

Plan C rozłożenie na raty:

2000 euro kaucji

60% po podpisaniu umowy przedwstępnej

15% pierwszy rok

15% drugi rok

10% trzeci rok

 

Przegląd stanu
Na żywo
Wideo
Construction Update Video
Skontaktuj się z naszym agentem
Telefon:
Telefon: +359 89 6609944
Fax:
Skype:
E-mail: kristian@sunrise-hotels.com
Wyślij zapytanie
Telefon:
Telefon: +359 87 8454055
Fax:
Skype:
E-mail: ekazakova@immorainbow.com
Wyślij zapytanie
Na początku